איך לבחור רואה חשבון?

איך לבחור רואה חשבון בטבריה?

רואה החשבון שלכם הוא האיש שאחראי ומנהל את כל ההתקשרות שלכם מול רשויות המס. לרבות דו”חות שיש להגיש, פיקוח על התנהלות נכונה על פי חוקי ותקנות המס, וכן הדרכה רצופה ופתרון בעיות בנושאי מס. בנוסף, רואה החשבון שלכם הוא האיש שאמור לבחון את התוצאות העסקיות שלכם בכל עת, ולהמליץ בפניכם על דרכים אטרקטיביות למקסם את הרווח הנקי שלכם, להפחית את תשלומי המיסים, ולהגדיל את סעיף ההוצאות והניכויים.
יחד עם זאת, את כל הדברים האלה צריך רואה החשבון לעשות על פי החוק ככתבו וכלשונו, מבלי למשל לעודד אתכם להכניס הוצאות שכלל אינן מוכרות על ידי רשות המיסים, רק כדי להגדיל את סעיף ההוצאות. פה נכנסת השאלה, איך מגיעים לרואה החשבון הזה שיודע גם לעשות את העבודה בצורה הטובה ביותר עבורנו, וגם מקפיד לעשות את הכל על פי החוק.

המלצות מקרובים וחברים שנעזרו ברואה חשבון

הדרך הטובה ביותר לבחור רואה חשבון היא על פי המלצות מאנשים קרובים, בני משפחה וחברים. בתחום ראיית החשבון אין כמו ניסיון, וחבר שלכם שמתנהל במשך שנים עם רואה חשבון מסוים, ולשביעות רצונו יכול לתת לכם המלצה שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר. דברו עם האנשים הקרובים שלכם ונסו לברר שמות של רואי חשבון מומלצים במיוחד.
כשאתם מצוידים בשמותיהם של מספר רואי חשבון, נסו לערוך חיפוש באינטרנט, לבחון את פעילות רואה החשבון, באילו הקשרים הוא מופיע באינטרנט, ומה יש לאנשים אחרים להגיד עליו באמצעות פוסטים וטוקבקים.

לבסוף, תצטרכו להתקשר לרואה החשבון ולקבוע איתו פגישה. בפגישה תצטרכו להפעיל את האינטואיציה האישית שלכם ולבחון האם עומד מולכם בן אדם אמין, ישר ומקצועי, או שרלטן בתחפושת. חשוב לבדוק גם מה רמת האנגלית של הרואה חשבון במידה שאתם זקוקים לתרגום מעברית לאנגלית .

לפני הפגישה הכינו לעצמכם שאלות שמעניינות אתכם בנושא מיסים וראיית חשבון, והציגו את השאלות בפניו. האופן בו יענה על השאלות, והמוכנות שלו לענות עליהן, יספקו לכם אינדיקציה חשובה ביחס לצורת המחשבה שלו, הרצון לעזור ולעשות טוב, וכמובן הרמה המקצועית שלו. אחרי כל אלה, תצטרכו לחשוב גם על עניין המחיר, ולבחון עד כמה ואיפה אתם מוכנים להתפשר במחיר תמורת איכות.

למה צריך להתייחס כשבוחרים רואה חשבון?

התקשרות עם רואה חשבון הנה ארוכת טווח ולכן רצוי שצורת עבודתו תתאים לצורכי בעל העסק.
קיימים בעלי עסקים שמעדיפים לקיים פגישת היכרות  אישית עם רואה החשבון. לכן חשוב לתת משקל למיקום משרד ביחס למיקום פעילות העסק וחלקם עדיפות פחותה ביחס ליתר הקריטריונים והשיקולים בבחירת נותן השירות המתאים.
סוג אחר של אנשים נוהגים לקיים את הקשרים העסקיים שלהם בכלים מקוונים. אלה יעדיפו רואה חשבון שלא רק מפעיל אתר אינטרנט, אלא גם זמין במיילים, ואף נגיש ללקוחותיו באמצעות כלים מקוונים שונים.
רואה חשבון מלווה את בעל העסק ומייעץ מתחילת התקשרות ולכן רצוי שיהיה סבלני עם רצון ונכונות להסביר.
מה שבטוח מומלץ לא להקל ראש בתהליך בחירת רואה חשבון בעסק.
כפי ששמתם לב הבחירה משמעותית ובעלת השלכות על הפעילות העסקית ולכן חשוב לבחון מספר קריטריונים ולבחור היטב מבעוד מועד.

צריכים לבחור רואה חשבון בטבריה? צרו קשר עכשיו

שי כהן משרד רואה חשבון הינו משרד רואה חשבון בטבריה ותיק ומנוסה המעניק ליווי מקצועי לעסקים עבור לקוחותיו. החל משלב ההקמה לאורך כל פעילותם העסקית. במשרדינו תקבלו שירות ראיית חשבון ויעוץ עסקי מקצועי וזמין במגוון תחומים רחב תחת קורת גג אחת.

חשוב לנו לתת לכם שירות בעלות נוחה וזאת כי אנחנו מאמינים ששירות טוב צריך להיות נוח לכיס ומועיל ככל האפשר. צרו קשר עוד היום במספר 04-6723320 או השאירו פרטים פה למטה. אנחנו נחזור אליכם במהירות עם פתרונות יצירתיים שמבינים אתכם.

לפגישת ייעוץ חינם מלאו פרטים
או התקשרו 04-6723320

Call Now Button