דוח כספי

מה זה דוח כספי ולמה זה חשוב לעסק שלכם?

דוח כספי זהו מקור מידע על החברה שלכם. דוחות כספיים הם למעשה דרך להצגת מצבה הכספי של החברה. הדוחות הכספיים מהווים מקור חשוב לידע אודות אופן הניהול וכל הנעשה בחברה. המידע אשר כוללים דוחות אלו מורכב מתמונת מצב של פעולות שהתבצעו עד כה, מגמות שונות אשר ניתן להסיק לגביהן וסיכום כמותי של תזרים החברה המשמש מעין שורה תחתונה.

באמצעות המידע המתקבל מהדוחות הכספיים ניתן לבצע ניתוח של מגמות עסקיות וכן ניתוח של נתונים חשבונאיים אשר מלמדים על בעיות בחברה ועל נקודות הכשל האפשריות. מגמות במכירות, מגמות של רווח והפסד, יעילות ואפקטיביות של התנהלות כלכלית, עמידה בהתחייבויות כספיות לגורמים חיצוניים ועוד.

הדוחות הכספיים של חברות ציבוריות מתפרסמים אחת לרבעון וכוללים בתוכם דו"ח מאזן, דו"ח רווח והפסד ודו"ח ביקורת של רואה חשבון אשר מאשר שהביקורת נערכה בהתאם לתקני הביקורת המקובלים, שהדוחות נערכו על פי כללי החשבונאות אשר נקבעו על ידי לשכת רואי החשבון. בנוסף, מצורף לדו"ח הכספי דו"ח דירקטוריון שסוקר את השינויים שהתרחשו בפעילות החברה ובתוצאותיה הכספיות במהלך התקופה המדווחת.

מה ניתן ללמוד מדוחות כספיים?

מהדוחות הכספיים ניתן להסיק גם על תזרים המזומנים ונזילות הכספים אשר משמשים לפעילות שוטפת של החברה. למעשה, כל מרכיב בדוח זה מציג תמונת מצב מדויקת על מצבה של החברה בכל התחומים ובאמצעותו לקבל החלטות עסקיות חשובות או לקבל צפי וניתוח עתידי של ביצועי החברה והערכתה.

חברות ועסקים שונים דורשים עריכה של דוחות כספיים לצורך הגשתם למשתמשים חיצוניים, משקיעים פוטנציאליים, בנקים ומקורות מימון. כאשר מכינים דוחות כספיים נדרשים פיקוח וביקורת דוחות הכספיים אשר נערכים על ידי רואה חשבון מוסמך בכדי לוודא שהדוחות הכספיים משקפים באופן מדויק את מצבה הכספי של החברה בהתאם לכללי חשבונאות מקובלים.

צריכים ביקורת דוחות כספיים? צרו קשר עכשיו

שי כהן משרד רואה חשבון הינו משרד רואה חשבון בטבריה ותיק ומנוסה המעניק שירותי ביקורת דוחות כספיים עבור לקוחותיו. משרדינו מספק שירותי ביקורת דוחות כספיים ועריכתם בהתאם לכללי התקינה הישראלית לכל סוגי העסקים והחברות ובינהם דוחות מאוחדים, סקירת דוחות רבעוניים, דוחות פרופורמה ועוד.

במשרדינו תקבלו שירות ראיית חשבון מקצועי וזמין במגוון תחומים רחב תחת קורת גג אחת.

חשוב לנו לתת לכם שירות בעלות נוחה וזאת כי אנחנו מאמינים ששירות טוב צריך להיות נוח לכיס ומועיל ככל האפשר. צרו קשר עוד היום במספר 04-6723320 או השאירו פרטים פה למטה. אנחנו נחזור אליכם במהירות עם פתרונות יצירתיים שמבינים אתכם.

לפגישת ייעוץ חינם מלאו פרטים
או התקשרו 04-6723320

Call Now Button